WhatsApp
WhatsApp

Mesleki Sorumluluk Sigortaları

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTALARI

Profesyonelliğinizi Koruma Altına Alın:
CG Sigorta'nın Mesleki Sorumluluk Sigortası

Mesleki faaliyetler sırasında oluşabilecek beklenmedik mali zararlara karşı hazırlıklı olun. CG Sigorta'nın Mesleki Sorumluluk Sigortası ile profesyonel hizmetlerinizin getireceği potansiyel mali sorumlulukları önceden güvence altına alın. Uzman danışmanlarımızla, sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza özel sigorta planlarını sunarak, gönül rahatlığıyla mesleğinizi icra edin.

Sıkça Sorulan Sorular

Mesleki Sorumluluk Sigortası, profesyonel faaliyetler sırasında oluşabilecek hatalar, ihmal veya ihmalkarlık sonucu üçüncü şahıslara verilen zararlar için maddi güvence sağlar.

Doktorlar, avukatlar, mühendisler, mimarlar, danışmanlar gibi birçok profesyonel Mesleki Sorumluluk Sigortası yaptırabilir. Ancak her meslek grubu için özel şartlar ve teminatlar olabilir.

Bu sigorta, profesyonel hizmetler sırasında oluşabilecek hatalar, ihmal veya ihmalkarlık sonucu üçüncü şahıslara verilen maddi ve manevi zararları kapsar.

Prim, meslek dalı, sigortalının deneyimi, geçmişte yaşanmış zararlar ve seçilen teminat miktarına göre belirlenir.

Hukuki savunma masrafları, tazminat talepleri, hizmet hataları ve danışmanlık hataları gibi birçok teminatı alabilirsiniz.

Mesleki Sorumluluk Sigortası poliçenizi yenilemek için CG Sigorta müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir veya online sistemimiz üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sorularınız mı var? Hemen arayın. CG Sigorta'nın deneyimli müşteri hizmetleri, daima size yardımcı olmak için hazır.

Size Yardımcı Olmak İçin Her Zaman Buradayız!

BİZİ ARAYIN 0530 573 82 71
Bize Ulaşın