WhatsApp
WhatsApp

Kasko ve Trafik Sigortası

KASKO VE TRAFİK SİGORTASI

Yolda Yanınızda:
CG Sigorta'nın Kasko ve Trafik Sigortası Güvencesi

Yolda başınıza gelebilecek beklenmedik durumlara karşı aracınızı ve sevdiklerinizi korumanın önemini biliyoruz. CG Sigorta'nın Kasko ve Trafik Sigortası poliçeleriyle, hem maddi hasarlarınızı hem de üçüncü şahıslara verdiğiniz zararları güvence altına alabilirsiniz. Uzman danışmanlarımızla, ihtiyaçlarınıza en uygun sigorta planını oluşturarak, huzurlu bir yolculuk deneyimi yaşayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Kasko Sigortası, aracınıza gelebilecek kaza, hırsızlık, yangın gibi risklere karşı maddi hasarlarınızı güvence altına alır.

Trafik Sigortası, aracınızın bir kaza sonucu üçüncü şahıslara verdiği zararları karşılar. Türkiye'de araç sahipleri için zorunlu olan bu sigorta, trafikteki diğer sürücü ve yayaların mağduriyetini engellemeyi amaçlar.

Kasko Sigortası, aracınıza gelebilecek hasarları kapsar, Trafik Sigortası ise aracınızın üçüncü şahıslara verdiği zararları karşılar.

Kasko Sigortası, kaza, çarpma, hırsızlık, yangın, doğal afetler gibi birçok riski kapsar. Seçilen teminatlara göre kapsam genişleyebilir.

Trafik Sigortası primi, aracın modeli, yaşı, motor gücü, sürücünün yaşı ve kaza geçmişi gibi faktörlere göre belirlenir.

Kasko Sigortası'nda çarpma, çalınma, yangın, doğal afetler, terör eylemleri, hukuksal koruma ve birçok ek teminatı alabilirsiniz.

Sorularınız mı var? Hemen arayın. CG Sigorta'nın deneyimli müşteri hizmetleri, daima size yardımcı olmak için hazır.

Size Yardımcı Olmak İçin Her Zaman Buradayız!

BİZİ ARAYIN 0530 573 82 71
Bize Ulaşın